ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10524241
*
nr 1052 4241
Spegel
+ Konsol, höjd: 99+ 62
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2016
kl 18:56:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 18:37:09
1
100 kr
25/8 21:27:48
2
250 kr
27/8 18:55:06
3
400 kr
29/8 18:37:47
4
350 kr
29/8 18:37:47
3
400 kr (Budbetjänt)
29/8 18:47:57
5
Vinnande bud
29/8 18:49:09
4
500 kr
29/8 18:49:09
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1052 4241
Spegel
+ Konsol, höjd: 99+ 62
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/8 18:37:09 | 1 | 100 kr |
25/8 21:27:48 | 2 | 250 kr |
27/8 18:55:06 | 3 | 400 kr |
29/8 18:37:47 | 4 | 350 kr |
29/8 18:37:47 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
29/8 18:47:57 | 5 | Vinnande bud |
29/8 18:49:09 | 4 | 500 kr |
29/8 18:49:09 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58